RANDEVU WHATSAPP

HASTA YORUMLARI

HASTA YORUMLARI (14)

Ercan Tekin
 • 02-11-2022

Ercan Tekin

Çocukluğumdan beri diş problemi olan biriyim.çok doktora göründüm genelde samimiyetsiz ve alakasız güven vermeyen ve en önemlisi tedavinin geleceği hakkında net değillerdir. Ancak DT. Rıdvan Töre ve ekibi inanılmazdı. Ne yaptıklarını bilen hastayı tedavi konusunda bilgilendiren ve sonuç odaklı son teknoloji ile çalışan harika Bir ekip. Şu an sağlıklı ve mutlu gülüşler ile hayatıma devam ediyorum.çok teşekkür ederim. Kesinlikle Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim...

Yelihan
 • 04-10-2022

Yelihan

Öncellikle kendinden emin ve başarılı bir doktora denk geldigim icin cok şanslıyım Rıdvan hoca sayesinde hayal ettiğim dişlere kavustum gerçekten de mükemmel bir ekibe sahip güler yüz ve samimiyetleri sicak bir ortam sunuyor cok teşekkür ediyorum hepsine ağrısız bir diş tedavi sureci oldu gerçekten tavsiye ediyorum ????

Esra Yaren
 • 05-08-2021

Esra Yaren

Dişlerimi yaptırmaya giderken çok korkuyordum ama Rıdvan hoca ve ekibi sayesinde çok rahat ağrısız bir diş yaptırma süreci oldu.Ayrıca aşırı ilgili ve anlayışlı bir ekip kesinlikle öneririm. Çıkan sonuç harikaydı ellerinize sağlık teşekkür ederim.

Musa ilyas ÖZTEKİN
 • 08-05-2021

Musa ilyas ÖZTEKİN

Başta Rıdvan hocama, asistanlarına ve tüm çalışanlara sonsus teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Kanal tedavisi, Dolgu ve diş çekimleri için Ovadent kliniğini gittim ve Tüm Ovadent ailesinin samimi ve özenli davranış şekillerinden dolayı, ilgi ve alakaları beni çok memnun etti. Rıdvan hocamın diş hekimliği bilgi ve becerisine hayran kaldım başarılarının devamını dilerim. Tüm hastalara şiddetle tavsiye ederim. İyi çalışmalar.

Fahri
 • 06-02-2021

Fahri

Merhabalar,ben yirmilik diş çekimi için gittim Rıdvan Töre hocamin yanina. Gömülü diş olamadığı için noemal çekime karar verildi fakat çekim esnasinda bir türlü diş hareket etmedi âdeta kemiğe yapışmıştı sonrasında cerahi işlem yapıldı.Yaklaşik 2 bucuk saat sürdü ve Rıdvan bey ve ekibini çok yordu.Fakat Rıdvan bey'in sabrı ,iletişimi ve tutumu on numaraydi.Meskeki saygınlıği fazlasiyla hak eden bir diş hekimi.Kaliteli ve profesyonel bir diş hizmeti almak istiyorsaniz Rıdavan Töre ve Ovaden diş merkezinden şaşmayın.Iyiki siz ve ekbiniz varsiniz Rıdvan hocam.

Ferdi
 • 09-01-2021

Ferdi

Van özel diş hastanesi olarak Van'da tek geçerim.

Melek Uzun
 • 10-03-2020

Melek Uzun

Ridvan beye muayene oldum . İsini guzel ypan biri . Memnun ayrildim tesekkurler .

Anil
 • 10-03-2020

Anil

Diş şikayetimden dolayı van merkezde tanıdık vesilesiyle ovakent diş polikliniğine gittim,klinikleri çok hijyen ve modern rıdvan bey profesyonel eli hafif mükemmel bir doktor heleki hastaya özel yaklaşımı diyaloğu işinin ehli olmasının yanında güler yüzlülüğü ile tedavi edildim. İlgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum...

Fatma Kaya
 • 03-03-2020

Fatma Kaya

Tavsiye üzerine Rıdvan Hocaya gittim. Kendisi çok nazik, hasta psikolojisinden anlayan, pozitif bir doktordur. Çeşitli diş problemlerim vardı. Çok ayrıntılı bir muayene yaptıktan sonra durumum hakkında bilgilendirdi. Çok itinalı ve hassas bir şekilde tedavimi bitirdi. Ağrısız bir şekilde kanal ve dolgu tedavisi oldum. İşini hakkıyla yapan biri. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bahar Çiçek
 • 26-02-2020

Bahar Çiçek

Merhaba, çene ekşem rahatsızlığımdan dolayı Rıdvan hocama muayene oldum. Çok ilgili, titiz ve en önemlisi güvenebileceğimiz biri. Yakınlığından dolayı teşekür ederim.

Ümit Kaplan
 • 10-02-2020

Ümit Kaplan

*****

FEHMİ
 • 02-02-2020

FEHMİ

Merhaba. Muane ücretleri ne kadar. Köprü diş yaptım. Şimdi çiğnerken ağrıyor. Neden acaba

Görüşlerinizi bizimle paylaşın.