Hakkımızda

Hakkımızda

 

Van diş hekimi olarak OVADENT CLİNİCS  2017 yılında Estetik Diş Hekimi Rıdvan Töre tarafından kurulmuştur. Ovadent son teknoloji ekipman ve donanımlarıyla hastalarına Türkiyenin en kaliteli,en prestijli ve en güvenli hizmetlerini sunmayı amaç edinmektedir. Diş hekimliğinin tüm branşlarında,uzman kadrosuyla,güleryüzlü ekibiyle Van merkez şubemizde hizmet vermektedir.

 

Öncelikli vizyonu diş hekimliğinin tüm alanlarında teknolojideki en son ve en güncel gelişmeleri takip edip hastalarına en yeni tedavi seçeneklerini sunmaktır.

Kurucusu Van diş hekimi Dr.Rıdvan Töre 2015 yılında Ankara Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyetinden hemen sonra özel sektöre atılıp 2015-2017 yılları arasında Diş Estetiği ve İmplantoloji alanlarında sayısız kurs ve seminerlerle bu alanlarda kendisini geliştirip uzmanlaşmıştır.

 

2017 yılında Ovadent Clinics zincirini kurmuş olup Van İpekyolu merkez lokasyonunda ilk polikliniğini açmıştır. Ovadent Clinics zinciri hastalarına disiplinli ve güleryüzlü çalışma ortamıyla kendinizi güvende ve evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz sıcak bir ortam sunmaktadır. Gülüş tasarımı,implantoloji,ortodonti(tel tedavisi),periodontoloji(diş eti hastalıkarı),endodonti(kanal tedavisi), pedodonti(çocuk diş hekimliği) protetik diş tedavisi alanlarında hizmet vermektedir.

Bazı İstatistikler

Memnun Müşteriler

1291

Başarılı Ameliyat

412